Części Zamienne i Akcesoria

Oferujemy części zamienne do samochodów Hyundai i Mazda , za równo części oryginalne jak i zamienniki.  Importujemy również części zamienne do samochodów marki Mazda w wersjach amerykańskich.

Części mogą być odebrane w siedzibie firmy, bądź dostarczone kurierem

Przy zamówieniu powyżej 1000 PLN dostawa gratis! 

Jeżeli wiedzą już Państwo jaką część potrzebują, proszę ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ONLINE

 Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć czy część jest dostępna lub potrzebują konsultacji ze specjalistą prószę wybrać jedną z dwóch możliwości kontaktu z nami:

             1. Złożenie zapytania za pośrednictwem internetu 

             2. Kontakt telefoniczny z działem sprzedaży części i akcesorii (8-17 pn-pt)

·         numer stacjonarny: +48 22 648 40 61 

 

·         numer komórkowy: +48 662 274 788

Polityka prywatności: 

 

„Administratorem danych osobowych jest AZ Auto sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 516, zwana dalej AZ Auto.

Państwa dane osobowe są przetwarzane przez AZ Auto zgodnie z art. 23 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu zrealizowania zamówienia części zamiennych do samochodu, w celu informowania o nowych usługach, produktach i promocjach oraz w celu archiwizacji.

Informacje dotyczące Państwa mogą być przekazywane uprawnionym podmiotom. AZ Auto zapewnia Państwu realizację uprawnień wynikających z wyżej wymienionej Ustawy, tzn. umożliwia Państwu wgląd do własnych danych osobowych i ich poprawianie.Dane te nie będą przekazywane podmiotą trzecim nienależącym do Grupy Ssangyong. 

Mają też Państwo prawo wniesienia w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt. 4 i 5 Ustawy pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Państwa danych osobowych.

 

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres AZ Auto z dopiskiem "Dane osobowe".”